Created: 15 Қараша 2022
7

«Бояулар құпиясы» жас суретшілердің аудандық суреттер байқауының қорытындысы туралы

«Бояулар құпиясы» жас суретшілердің аудандық суреттер  байқауының қорытындысы туралы

 

         2022 жылдың 11 тамыз  күні сағат 10.00-де аудандық оқушылар үйінің базасында оқушылардың көркемдік шығармашылық қабілеттерін дамыту, олардың кәсіби бағдарлануын ынталандыру мақсатында «Бояулар құпиясы» атты   аудандық суреттер байқауы қашықтықтан өткізілді.

         Аудандық байқауға  Абай, Б.Бегалиев, Ломоносов, Ы.Алтынсарин,  Панфилов, Әуезов жалпы орта мектебінің және аудандық оқушылар үйінің оқушылары қатысты.

 «Менің елім-менің жерім» классикалық кескіндеме (портрет, пейзаж) тақырыбында, 10-13 жас санаты бойынша:

І орын-аудандық оқушылар үйінің «Шабыт» көркемдеп оқу үйірмесінің оқушысы Елеусін Нұржасар;

ІІ орын- Абай атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Анесова Мәдина;

ІІІ орын- Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Аязбек Ақнұр.

14-17 жас санаты бойынша:

 

І орын- Аудандық оқушылар үйінің «Қызықты психология» үйірмесінің оқушысы Елемесова Айбиби;

ІІ орын- Панфилов атындағы жалпы  орта мектебінің оқушысы Амандық Ернар;

ІІІ орын-М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Хамзақызы Жансая.

Тақырыптық натюрморт (халықтық тұрмыстық заттардың немесе халық кәсіпшілігі мен қолөнер бұйымдарының бейнесі тақырыбында 10-13 жас санаты бойынша:

І орын-Бегалиев атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Бисенбаева Аяулым;

ІІ орын-Ломоносов атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Қанат Іңкәр;

ІІІ орын- Аудандық оқушылар үйінің «Қылқалам шебері» үйірмесінің оқушысы Мұрат Айбек.

«Таланттар политрасы» авангард және эксперименттік кескіндеме кез-келген композициялық шешім 10-13 жас санаты бойынша:

І орын- аудандық оқушылар үйінің «Жас қаламгер» үйірмесінің оқушысы Құспанәлі Аружан;

ІІ орын- Абай атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Серікбаева Айкөркем;

ІІІ орын-Ломоносов атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Қисымова Аружан.

14-17 жас санаты бойынша:

 

І орын- Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Габдилкаким Арайлым;

ІІ орын- Ломоносов атындағы жалпы орта мектебінің оқушысы Серікқызы Мөлдір.

ІІІ орын- аудандық оқушылар үйінің «Қылқалам шебері» үйірмесінің оқушысы Мықтыбек Бақдаулет.

І орын иегерлері облысқа жолдама алды. «Менің елім – менің жерім» бағыты бойынша (10-13 жас) Құспанәлі Аружан Құрманғазы аудандық оқушылар үйі үйірмесінің мүшесі;

ІІ орын «Менің елім – менің жерім» бағыты бойынша (14-17 жас) Елемесова Айбибі Құрманғазы аудандық оқушылар үйі үйірмесінің мүшесі;

І орын «Таланттар палитрасы» бағыты бойынша (14-17 жас) Габдулкаким Арайлым «Құрманғазы аудандық оқушылар үйі үйірмесінің мүшесі марапатталды.