Created: 13 Қараша 2021
138

Сабақ Кесте 2021

Бекітемін__________________

«Құрманғазы аудандық оқушылар үйі

КММ-і директоры  М.Шекетасова

«       » қыркүйек 2021 жыл

 

2021 – 2022 оқу жылында өткізілетін  үйірмелердің сабақ кестесі

 

Р/с

Үйірме атауы

Сағат

саны

Үйірме жетекшісінің аты жөні

Үй және ұялы телефоны

Апта күндері

Өтетін орны

1

2

3

4

5

1

Funny English

4

Шекетасова Мейрамгул

87789491212

 

 

15.00-15.40

15.45-16.25

 

15.00-15.40

15.45-16.25

Аудандық оқушылар үйі

2

Let's speak English

4

Шекетасова Мейрамгул

87789491212

 

10.00-10.40

10.45-11.25

 

10.00-10.40

10.45-11.25

 

Аудандық оқушылар үйі

3

Жас қаламгер

4

Тажибаева Анар

87784871847

 

15.00-15.40

15.45-16.25

 

15.00-15.40

15.45-16.25

 

Аудандық оқушылар үйі

4

Сөз мерген

4

Тажибаева Анар

87784871847

 

 

15.00-15.40

15.45-16.25

 

15.00-15.40

15.45-16.25

Аудандық оқушылар үйі

5

Асыл мұра

4

Каржауова Ардак

87789348474

 

 

 

09.00-09.40

15.00-15.40

 

09.00-09.40

15.00-15.40

 

 

Аудандық оқушылар үйі

6

Асыл мұра

4

Каржауова Ардак

87789348474

 

 

 

09.00-09.40

15.00-15.40

09.00-09.40

15.00-15.40

 

 

Аудандық оқушылар үйі

7

Роботтар әлемі

4

Евниенова Аяткан

87757190078

 

 

 

09.00-09.40

15.00-15.40

09.00-09.40

15.00-15.40

 

Аудандық оқушылар үйі

8

Компьютер әлемі

4

Евниенова Аяткан

87757190078

 

09.00-09.40

15.00-15.40

09.00-09.40

15.00-15.40

 

 

 

Аудандық оқушылар үйі

9

Қызықты психология

4

Мендигазиева Камшат

87019885083

 

10.00-10.40

10.45-11.25

 

 

10.00-10.40

10.45-11.25

 

Аудандық оқушылар үйі

10

«Сенім» психологиясы

4

Мендигазиева Камшат

87019885083

 

 

10.00-10.40

10.45-11.25

 

 

10.00-10.40

10.45-11.25

Аудандық оқушылар үйі

11

Мүсін өнері

4

Уагапова Жадыра

87753641046

 

 

 

15.30-16.10

16.15-16.55

15.30-16.10

16.15-16.55

 

Аудандық оқушылар үйі

12

Қылқалам шебері

4

Уагапова Жадыра

87753641046

 

15.30-16.10

16.15-16.55

15.30-16.10

16.15-16.55

 

 

 

Аудандық оқушылар үйі

13

Magic English

4

Хисемеденова Гулден

87782128142

 

10.35-11.15

11.20-12.00

 

 

10.35-11.15

11.20-12.00

 

Б.Бегалиев о/м

14

Мәнерлеп оқу

4

Садихова Алма

87025916261

 

10.45-11.25

11.30-12.10

 

10.45-11.25

11.30-12.10

 

 

Ы.Алтынсарин о/м

15

Драма

4

Бисенова Айжан

87760524337

 

 

 

 

16.00-16.40

16.45-17.25

16.00-16.40

16.45-17.25

Б.Бегалиев о/м

16

Сөз сыры

4

Әділханова Айдана

87785897943

 

 

10.35-11.15

11.20-12.00

 

 

10.35-11.15

11.20-12.00

Абай о/м

17

«Шабыт» көркемдеп оқу

4

Хайрбеков Мақсат

87761729883

 

10.35-11.15

11.20-12.00

 

 

 

10.35-11.15

11.20-12.00

Аудандық оқушылар үйі

18

Грамотеи

4

Аккалиева Нургул

87024870508

 

 

 

09.00-09.40

09.45-09.25

 

09.00-09.40

09.45-09.25

Аудандық оқушылар үйі

19

Қолөнер

4

Хусаинова Любовь

87012805998

 

 

10.35-11.15

11.20-12.00

 

10.35-11.15

11.20-12.00

 

Нұржау о/м

20

Қызықты математика

4

Медеугалиева Тілекші

87789493017

08.15-08.55

09.00-09.40

 

 

 

08.15-08.55

09.00-09.40

Аудандық оқушылар үйі

21

Фотосурет және көркемдеу

4

Бимурзаев Кайржан

87023532864

 

 

16.00-16.40

16.45-17.25

 

16.00-16.40

16.45-17.25

 

Ю.Гагарин о/м

22

Жас биолог

4

Наурызова Жумаганым

87051228319

 

 

 

10.45-11.25

11.30-12.10

10.45-11.25

11.30-12.10

 

Абай о/м

23

Робототехника

4

Абдуллаев Азамат

87025730892

 

 

 

10.45-11.25

11.30-12.10

10.45-11.25

11.30-12.10

 

Н.С.Манаев о/м

24

Компьютерлік сауаттылық

4

Уалиева Баян

87011386272

 

 

 

09.30-10.10

10.15-10.55

09.00-09.40

09.45-09.25

 

Абай о/м

25

Робототехника

4

Рахметова Назира

87753963643

 

09.00-09.40

15.00-15.40

 

 

10.00-10.40

 

14.30-15.10

 

Аудандық оқушылар үйі

26

Робототехника негіздері

4

Муханбетчеева Гулжазира

87782806757

 

 

09.00-09.40

09.45-10.25

 

 

09.00-09.40

09.45-10.25

Б.Бегалиев о/м

27

Жас журналист

4

Олжабаева Айнагуль

87753454345

 

15.00-15.40

15.45-16.25

 

15.00-15.40

15.45-16.25

 

 

М.Әуезов о/м

28

Жас техник

4

Конысова Айгерим

87753851860

 

15.00-15.40

15.45-16.25

 

 

16.20-17.00

17.05-17.45

 

Ы.Алтынсарин о/м

29

Темірмен жұмыс

4

Тулепбергенов Серик

87712095960

 

 

10.00-10.40

10.45-11.25

10.00-10.40

10.45-11.25

 

 

Ломоносов о/м

30

Жас шебер қолдар

4

Харесов Тунгатар

87055578033

 

 

 

10.35-11.15

11.20-12.00

 

10.35-11.15

11.20-12.00

С.Имашев о/м

31

Ұлттық қолөнер

4

Рыскалиева Галия

87789032377

 

 

 

 

16.20-17.00

17.05-17.45

16.20-17.00

17.05-17.45

М.Әуезов о/м

32

Жас биолог

4

Нажибова Балауса

87785072627

 

 

16.00-16.40

16.45-17.25

 

16.00-16.40

16.45-17.25

 

З.Серікқалиұлы мектеп-интернаты

33

Жас тілші

4

Нажибова Балауса

87785072627

 

 

 

16.00-16.40

16.45-17.25

 

16.00-16.40

16.45-17.25

З.Серікқалиұлы мектеп-интернаты

34

В мире дизайна

4

Юсупова Индира

87777456151

 

 

 

 

10.45-11.25

11.30-12.10

10.45-11.25

11.30-12.10

Ломоносов о/м

35

Қуыршақ театры

4

Мадекешова Клара

87756942427

 

 

 

09.40-10.20

10.25-11.05

09.40-10.20

10.25-11.05

Ы.Алтынсарин о/м

36

«Қарлығаш » би үйірмесі

4

Мадекешова Клара

87756942427

 

09.00-09.40

09.45-10.25

 

15.00-15.40

15.45-16.25

 

Ы.Алтынсарин о/м

37

«Су транспорты» макеттері

4

Ихсанов Қуантхан

87012938069

 

09.30-10.10

10.15-10.55

15.35-16.20

16.25-17.10

 

 

 

Ә.Сәрсенбаев о/м

38

Гүл өсірушілер және әсемдеушілер

4

Юсупова Айнұр

87023901786

 

 

15.30-16.10

16.15-16.55

 

 

15.30-16.10

16.15-16.55

Нұржау о/м

39

Пікірсайыс-сөз додасы

4

Куанышбаев Адильбек

87783862883

 

 

15.30-16.10

16.15-16.55

 

15.30-16.10

16.15-16.55

 

Ә.Сәрсенбаев о/м

40

Балбармақ

4

Мендигалиева Индира

87789474390

 

 

 

10.35-11.15

11.20-12.00

 

10.35-11.15

11.20-12.00

Б.Бегалиев о/м

41

Жас қаламгер

4

Кумарова Раушан

87022311032

 

 

 

 

16.00-16.40

16.45-17.25

16.00-16.40

16.45-17.25

З.Серікқалиұлы мектеп

42

Жас техник

4

Жагоров Ақтілек

87787396398

 

15.30-16.10

16.15-16.55

 

15.30-16.10

16.15-16.55

 

 

З.Серікқалиұлы мектеп

43

Информатика әлемі

4

Сағатова Айша

87756608397

 

 

15.30-16.10

16.15-16.55

 

 

15.30-16.10

16.15-16.55

З.Серікқалиұлы мектеп

44

The art of speaking English

4

Наурызбаева Улдана

87089206954

 

 

15.30-16.10

16.15-16.55

 

15.30-16.10

16.15-16.55

 

Абай о/м

45

Балбармақ

4

Нигметова Арайлым

87783645516

 

 

 

16.00-16.40

16.45-17.25

 

16.20-17.00

17.05-17.45

Нұржау о/м

46

Жас қаламгер

4

Шакирова Гулшат

87760795564

 

 

 

 

15.00-15.40

15.45-16.25

15.00-15.40

15.45-16.25

С.Имашев о/м

47

Драма

4

Орынбасаров Тілекқабыл

87023526862

 

 

16.00-16.40

16.45-17.25

 

16.00-16.40

16.45-17.25

 

Ә.Сәрсенбаев о/м

 

 

 

 

АОҮ директорының оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары :                                                                            А.Тажибаева